WP-Piwik - en to pl_PL translation catalogue (264 entries)

en:  Show a &quot;custom variables&quot; edit box on post edit page.
pl_PL: Wyświetla sekcję &quot;zmienne niestandardowe&quot; na stronie edycji wpisu.

en: %s %s installed.
pl_PL: %s %s został zainstalowany.

en: %s updated to %s.
pl_PL: %s zaktualizowany do %s.

en: , and all people flattering this
pl_PL: , i wszystkim ludziom pochlebiającym to

en: Actions
pl_PL: Aktywność

en: Add &lt;noscript&gt;
pl_PL: Dodaj &lt;noscript&gt;

en: Add data-cfasync=false
pl_PL: Dodaj data-cfasync=false

en: Add file extensions for download tracking, divided by a vertical bar (&#124;).
pl_PL: Dodaj rozszerzenia plików śledzonych przy pobieraniu, oddziel je pionową kreską (&#124;).

en: Add new file types for download tracking
pl_PL: Dodaj nowe typy plików, które mają być śledzone przy pobieraniu

en: Add rec parameter to noscript code
pl_PL: Dodaj parametr rec do kodu noscript

en: Add tracking code
pl_PL: Dodaj kod śledzenia

en: Adds *.-prefix to cookie domain.
pl_PL: Dodaje *.-prefiks do domeny ciasteczka.

en: Adds *.-prefix to tracked domain.
pl_PL: Dodaje *.prefiks do śledzonych domen.

en: Adds the &lt;noscript&gt; code to your footer.
pl_PL: Dodaje kod &lt;noscript&gt; do stopki.

en: An error occured
pl_PL: Wystąpił błąd

en: Are you sure you want to clear all settings?
pl_PL: Na pewno chcesz wyczyścić wszystkie ustawienia?

en: Auth token
pl_PL: Klucz autoryzacji

en: Auto config
pl_PL: Automatyczna konfiguracja

en: Blog ID
pl_PL: ID Bloga

en: Bounce count
pl_PL: Liczba odrzuceń

en: Bounced
pl_PL: Odrzucenia

en: Browser
pl_PL: Przeglądarka

en: Browser Details
pl_PL: Szczegóły Przeglądarki

en: Browsers
pl_PL: Przeglądarki

en: Cache API calls, which not contain today's values, for a week.
pl_PL: Przechowuj w pamięci podręcznej połączenia z API, które nie zawierają dzisiejszych wartości, przez tydzień.

en: Cache cleared.
pl_PL: Pamięć podręczna wyczyszczona.

en: Changes saved.
pl_PL: Zmiany zapisane.

en: Cheatin&#8217; uh?
pl_PL: Oszukujemy, co?

en: Check this to automatically choose your blog from your Piwik sites by URL. If your blog is not added to Piwik yet, WP-Piwik will add a new site.
pl_PL: Zaznacz tę opcję, aby automatycznie wybrać stronę z Twoich witryn Piwika za pośrednictwem adresu URL. Jeśli Twoja strona nie została jeszcze dodana do Piwika, WP-Piwik doda ją jako nową witrynę.

en: Choose if you want to explicitly force Piwik to use HTTP or HTTPS. Does not work with a CDN URL.
pl_PL: Wybierz jeśli chcesz wymusić na Piwiku użycie HTTP lub HTTPS. Nie działa z CDN URL.

en: Choose if you want to get an update notice if WP-Piwik is updated.
pl_PL: Wybierz jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o tym, że WP-Piwik został zaktualizowany.

en: Choose this, if your self-hosted Piwik and WordPress are running on the same machine and you know the full server path to your Piwik instance.
pl_PL: Wybierz tę opcję, jeśli Twoja instancja Piwika działa na tej samej maszynie co WordPress oraz znasz pełną ścieżkę dostępu do swojego Piwika.

en: Choose user roles allowed to see the statistics page.
pl_PL: Wybierz role użytkowników, którzy będą mogli zobaczyć stronę statystyk.

en: Choose users by user role you do <strong>not</strong> want to track.
pl_PL: Wybierz role użytkowników, których <strong>nie</strong> chcesz śledzić.

en: Choose whether the JavaScript code is added to the footer or the header.
pl_PL: Wybierz czy kod JavaScript ma zostać dodany w stopce, czy w nagłówku.

en: Class Piwik\API\Request does not exists.
pl_PL: Klasa Piwik\API\Request nie istnieje.

en: Class Piwik\FrontController does not exists.
pl_PL: Klasa Piwik\FrontController nie istnieje.

en: Clear cache
pl_PL: Wyczyść pamięć podręczną

en: Configure WP-Piwik
pl_PL: Skonfiguruj WP-Piwik

en: Connect to Piwik
pl_PL: Połącz z Piwik

en: Connection timeout
pl_PL: Timeout połączenia

en: Content tracking allows you to track interaction with the content of a web page or application.
pl_PL: Śledzenie treści pozwoli na rejestrowanie interakcji z zawartością strony lub aplikacji.

en: Could not resolve
pl_PL: Nie udało się odnaleźć

en: Countries
pl_PL: Kraje

en: Country
pl_PL: Kraj

en: Credits
pl_PL: Podziękowania

en: Current month
pl_PL: Obecny miesiąc

en: Current week
pl_PL: Obecny tydzień

en: Currently shown stats:
pl_PL: Obecnie przedstawiane statystyki:

en: Dashboard SEO
pl_PL: SEO w kokpicie

en: Dashboard graph
pl_PL: Wykres w kokpicie

en: Dashboard overview
pl_PL: Przegląd kokpitu

en: Date
pl_PL: Data

en: Debugging
pl_PL: Debugowanie

en: Default date shown on statistics page.
pl_PL: Domyślna data wyświetlana na stronie statystyk.

en: Default tracking
pl_PL: Domyślne śledzenie

en: Define a specific user agent
pl_PL: Określ konkretnego user agenta

en: Define all file types for download tracking
pl_PL: Określ wszystkie typy plików, które mają być śledzone przy pobieraniu

en: Determined Piwik base URL is
pl_PL: Podstawowym Piwik URL jest

en: Determined site
pl_PL: Określone strony

en: Disable SSL peer verification
pl_PL: Wyłącz wzajemną weryfikację SSL

en: Disable all tracking cookies for a visitor.
pl_PL: Wyłącza wszystkie ciasteczka śledzenia dla odwiedzających.

en: Disable cookies
pl_PL: Wyłącz ciasteczka

en: Disable time limit
pl_PL: Wyłącz limit czasu

en: Disabled
pl_PL: Nieaktywny

en: Disabled (WP-Piwik will not connect to Piwik)
pl_PL: Nieaktywny (WP-Piwik nie połączy się z Piwikiem)

en: Disabled (default)
pl_PL: Nieaktywny (domyślnie)

en: Disabled in proxy mode.
pl_PL: Nieaktywne w trybie proxy.

en: Display Name (Not Recommended!)
pl_PL: Wyświetlana Nazwa (opcjonalne!)

en: Display SEO ranking data on statistics page.
pl_PL: Wyświetla dane rankingu SEO na stronie statystyk.

en: Display a last 30 days visitor graph on WordPress' toolbar.
pl_PL: Wyświetla wykres odwiedzin z ostatnich 30 dni w pasku narzędzi WordPressa.

en: Display a shortcut to Piwik itself.
pl_PL: Wyświetl skrót do Piwika.

en: Display stats to
pl_PL: Wyświetl statystyki dla

en: Do not count subdomains as outlink
pl_PL: Nie zliczaj subdomen jako linków zewnętrznych

en: Donate
pl_PL: Darowizna

en: Either allow_url_fopen has to be enabled <em>or</em> cURL has to be available:
pl_PL: allow_url_fopen musi być aktywny <em>albo</em> cURL dostępny:

en: Email Address
pl_PL: Adres Email

en: Enable Tracking
pl_PL: Włącz Śledzenie

en: Enable WP-Piwik dashboard widget &quot;Graph&quot;.
pl_PL: Włącz widget &quot;Wykres&quot; WP-Piwika w kokpicie.

en: Enable WP-Piwik dashboard widget &quot;Overview&quot;.
pl_PL: Włącz widget &quot;Przegląd&quot; WP-Piwika w kokpicie.

en: Enable WP-Piwik dashboard widget &quot;SEO&quot;.
pl_PL: Włącz widget &quot;SEO&quot; WP-Piwika w kokpicie.

en: Enable a heartbeat timer to get more accurate visit lengths by sending periodical HTTP ping requests as long as the site is opened. Enter the time between the pings in seconds (Piwik default: 15) to enable or 0 to disable this feature. <strong>Note:</strong> This will cause a lot of additional HTTP requests on your site.
pl_PL: Włącz licznik heartbeat, aby uzyskać dokładniejsze czasy trwania wizyt poprzez cykliczne wysyłanie żądania ping HTTP tak długo jak długo strona jest otwarta. Wprowadź czas pomiędzy pingami w sekundach (domyślnie dla Piwika: 15), aby aktywować lub 0, aby wyłączyć tę funkcję. <strong>Uwaga:</strng> Spowoduje to powstanie wielu dodatkowych zapytań HTTP na Twojej stronie.

en: Enable cache
pl_PL: Włącz pamięć podręczną

en: Enable content tracking
pl_PL: Włącz śledzenie treści

en: Enable heartbeat timer
pl_PL: Włącz licznik heartbeat

en: Enable shortcodes
pl_PL: Włącz shortcodey

en: Enable shortcodes in post or page content.
pl_PL: Umożliwia użycie shortcodeów w treści wpisów i stron.

en: Enable to track posts in feeds via tracking pixel.
pl_PL: Włącza śledzenie wpisów w kanałach z wykorzystaniem piksela śledzącego.

en: Enable to track users on admin pages (remember to configure the tracking filter appropriately).
pl_PL: Włącza śledzenie użytkowników na stronach administratora (pamiętaj, aby odpowiednio skonfigurować filtr śledzenia)

en: Enable tracking for visitors without JavaScript (not recommended).
pl_PL: Włącz śledzenie dla odwiedzających z wyłączoną obsługą JavyScript (niezalecane).

en: Enter manually
pl_PL: Wprowadź ręcznie

en: Enter the file path to your Piwik instance, e.g. /var/www/piwik/.
pl_PL: Wprowadź ścieżkę do Twojej instancji Piwika, np. /var/www/piwik/.

en: Enter your Piwik URL. This is the same URL you use to access your Piwik instance, e.g. http://www.example.com/piwik/.
pl_PL: Wprowadź adres URL Piwika. Jest to ten sam URL, którego używasz logując się do swojej instancji Piwika, np. http://www.example.com/piwik/.

en: Enter your Piwik auth token here. It is an alphanumerical code like 0a1b2c34d56e78901fa2bc3d45678efa.
pl_PL: Wprowadź tutaj swój klucz autoryzacji Piwika. Jest to alfanumeryczny kod podobny do 0a1b2c34d56e78901fa2bc3d45678efa.

en: Enter your own tracking code manually. You can choose one of the prior options, pre-configure your tracking code and switch to manually editing at last.
pl_PL: Wprowadź ręcznie swój kod śledzenia. Możesz wybrać jedną z wcześniejszych opcji, wstępnie skonfigurować swój kod śledzenia, a na koniec przełączyć na ręczną edycję.

en: Expert Settings
pl_PL: Zaawansowane

en: Footer
pl_PL: Stopka

en: Force Piwik to use a specific protocol
pl_PL: Wymuś użycie określonego protokołu

en: HTTP connection via
pl_PL: Połączenie HTTP przez

en: HTTP method
pl_PL: Metoda HTTP

en: Header
pl_PL: Nagłówek

en: Hits
pl_PL: Kliknięcia

en: If you like WP-Piwik, you can support its development by a donation:
pl_PL: Jeśli podoba Ci się WP-Piwik możesz wesprzeć jego rozwój poprzez udzielenie darowizny:

en: Important
pl_PL: Ważne

en: JavaScript code position
pl_PL: Miejsce umieszczenia kodu JavaScript

en: Keyword
pl_PL: Słowo kluczowe

en: Keyword: post name.
pl_PL: Słowo kluczowe: nazwa wpisu.

en: Keywords
pl_PL: Słowa kluczowe

en: Last 30 days
pl_PL: Ostatnie 30 dni

en: Last month
pl_PL: Poprzedni miesiąc

en: Last week
pl_PL: Poprzedni tydzień

en: Latest support threads on WordPress.org
pl_PL: Najnowsze tematy pomocy na WordPress.org

en: Limit cookie lifetime
pl_PL: Ogranicz czas życia ciasteczka

en: Max. generation time
pl_PL: Maks. czas generacji

en: Max. page views in one visit
pl_PL: Maks. ilość wyświetleń strony podczas jednej wizyty

en: Min. generation time
pl_PL: Min. czas generacji

en: More information
pl_PL: Więcej informacji

en: My Amazon.de wishlist
pl_PL: Moja lista życzeń na Amazon.de

en: Name
pl_PL: Nazwa

en: Next you should connect to Piwik
pl_PL: Następnie powinieneś połączyć się z Piwikiem

en: No data available.
pl_PL: Brak danych.

en: No site configured yet.
pl_PL: Żadna strona nie została jeszcze skonfigurowana.

en: Noscript code
pl_PL: Kod noscript

en: Operation System
pl_PL: System Operacyjny

en: Operation System Details
pl_PL: Szczegóły Systemu Operacyjnego

en: Operation Systems
pl_PL: Systemy Operacyjne

en: Others
pl_PL: Pozostałe

en: Overview
pl_PL: Przegląd

en: Page
pl_PL: Strona

en: Page Views
pl_PL: Wyświetlenia Strony

en: Page views
pl_PL: Wyświetlenia strony

en: Pages
pl_PL: Strony

en: Percent
pl_PL: Procent

en: Piwik Custom Variables
pl_PL: Niestandardowe Zmienne Piwika

en: Piwik Mode
pl_PL: Typ Piwika

en: Piwik Statistics
pl_PL: Statystyki Piwik

en: Piwik default date
pl_PL: Domyślna data Piwika

en: Piwik error
pl_PL: Błąd Piwika

en: Piwik path
pl_PL: Ścieżka do Piwika

en: Piwik shortcut
pl_PL: Skrót Piwika

en: Please don't forget to vote the compatibility at the
pl_PL: Proszę nie zapomnij ocenić kompatybilność na

en: Please validate your configuration
pl_PL: Proszę sprawdź swoją konfigurację

en: Plugin
pl_PL: Wtyczka

en: Plugin name shown in WordPress.
pl_PL: Nazwa wtyczki wyświetlana w WordPressie

en: Plugins
pl_PL: Wtyczki

en: RSS feed campaign
pl_PL: Kampania na kanale RSS

en: Referral timeout (seconds)
pl_PL: Timeout odsyłacza (sekundy)

en: Referrers
pl_PL: Odsyłacze

en: Reload
pl_PL: Odśwież

en: Replace Piwik's default file extensions for download tracking, divided by a vertical bar (&#124;). Leave blank to keep Piwik's default settings.
pl_PL: Zmień domyślne rozszerzenia plików śledzonych przy pobieraniu, oddziel je pionową kreską (&#124;). Pozostaw puste, aby zachować domyślne ustawienia Piwika.

en: Requests
pl_PL: Zapytania

en: Reset WP-Piwik
pl_PL: Zresetuj WP-Piwik

en: Resolution
pl_PL: Rozdzielczość

en: Resolutions
pl_PL: Rozdzielczości

en: Run testscript
pl_PL: Uruchom skrypt testowy

en: See %sPiwik FAQ%s.
pl_PL: Zobacz %sPiwik FAQ%s.

en: See %sPiwik documentation%s.
pl_PL: Zobacz %sdokumentację Piwika%s.

en: See %sWP-Piwik FAQ%s.
pl_PL: Zobacz %sWP-Piwik FAQ%s.

en: See %sreadme file%s.
pl_PL: Wyświetl plik %sreadme%s.

en: Select site
pl_PL: Wybierz stronę

en: Self-hosted (HTTP API, default)
pl_PL: Własna instancja (HTTP API, domyślnie)

en: Self-hosted (PHP API)
pl_PL: Własna instancja (PHP API)

en: Session timeout (seconds)
pl_PL: Timeout sesji (sekundy)

en: Set custom variables for a page view
pl_PL: Ustaw niestandartowe zmienne dla widoku strony

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Settings cleared (except connection settings).
pl_PL: Ustawienia wyczyszczone (z wyjątkiem ustawień połączenia).

en: Shortcut
pl_PL: Skrót

en: Show SEO data
pl_PL: Pokaż dane SEO

en: Show Statistics
pl_PL: Wyświetlanie Statystyk

en: Show always if WP-Piwik is updated
pl_PL: Wyświetlaj zawsze jeśli WP-Piwik zostanie zaktualizowany

en: Show custom variables box
pl_PL: Pokaż sekcję z niestandardowymi zmiennymi

en: Show graph on WordPress Toolbar
pl_PL: Pokaż wykres w pasku narzędzi WordPressa

en: Show only if WP-Piwik is updated and settings were changed
pl_PL: Wyświetlaj tylko jeśli WP-Piwik zostanie zaktualizowany i ustawiania zostaną zmienione

en: Show per post stats
pl_PL: Wyświetl statystyki wpisu

en: Show stats about single posts at the post edit admin page.
pl_PL: Wyświetla statystyki pojedynczego wpisu na stronie jego edycji.

en: Site ID (Piwik)
pl_PL: ID Strony (Piwik)

en: Site Search
pl_PL: Wyszukiwarka

en: Site not created yet.
pl_PL: Strona nie została jeszcze utworzona.

en: Sitebrowser
pl_PL: Przegląd stron

en: Slow!
pl_PL: Powolne!

en: Specific user agent
pl_PL: User agent

en: Statistics
pl_PL: Statystyki

en: Support
pl_PL: Wsparcie

en: Thank <strong>you</strong> for using my plugin. It is the best commendation if my piece of code is really used!
pl_PL: Dziękuję <strong>Ci</strong> za używanie mojej wtyczki. Jest to dla mnie najlepsze wyróżnienie, gdy mój kod jest w praktycznym użyciu!

en: Thank you very much
pl_PL: Bardzo dziękujemy

en: Thank you very much for your donation
pl_PL: Ogromne podziękowania za darowiznę dla

en: Thank you very much, all users who send me mails containing criticism, commendation, feature requests and bug reports! You help me to make WP-Piwik much better.
pl_PL: Bardzo dziękuję wszystkim użytkownikom, którzy wysyłają do mnie maile zawierające krytykę, pochwałę, propozycje zmian oraz raporty o błędach! Pomagacie mi w tworzeniu zdecydowanie lepszego WP-Piwika.

en: Thanks for using WP-Piwik!
pl_PL: Dziękujemy za korzystanie z WP-Piwik!

en: The best place to get help:
pl_PL: Najlepsze miejsce do uzyskania pomocy:

en: This is the default option for a self-hosted Piwik and should work for most configurations. WP-Piwik will connect to Piwik using http(s).
pl_PL: Jest to domyślna opcja jeśli używasz własnej instancji Piwika, powinna działać w większości przypadków. WP-Piwik będzie łączył się z Piwikiem używając http(s).

en: Time/visit
pl_PL: Czas/wizyta

en: Title
pl_PL: Tytuł

en: Today
pl_PL: Dzisiaj

en: Tools
pl_PL: Narzędzia

en: Total time spent
pl_PL: Całkowity spędzony czas

en: Track 404
pl_PL: Śledzenie błędów 404

en: Track RSS feed links as campaign
pl_PL: Śledź linki kanału RSS jako kampanię

en: Track RSS feeds
pl_PL: Śledź kanały RSS

en: Track admin pages
pl_PL: Śledź strony administratora

en: Track all content blocks
pl_PL: Śledź wszystkie bloki treści

en: Track only visible content blocks
pl_PL: Śledź tylko widoczne bloki treści

en: Track search
pl_PL: Śledzenie wyszukiwarki

en: Track subdomains in the same website
pl_PL: Śledź subdomeny na tej samej stronie

en: Tracking code
pl_PL: Kod śledzenia

en: Tracking filter
pl_PL: Filtr śledzenia

en: Unique
pl_PL: Unikalne

en: Unique visitors
pl_PL: Unikalni odwiedzający

en: Update notice
pl_PL: Powiadomienia o aktualizacjach

en: Use Piwik's advanced Site Search Analytics feature.
pl_PL: Użyj zaawansowanej analizy wyszukiwanych stron Piwika.

en: Use js/index.php
pl_PL: Użyj js/index.php

en: Use proxy script
pl_PL: Użyj skryptu proxy

en: Use set_time_limit(0) if stats page causes a time out.
pl_PL: Używaj set_time_limit(0) jeśli strona statystyk powoduje time out.

en: Use the PHP default user agent
pl_PL: Użyj domyślnego user agenta PHP

en: Use the placeholder {ID} to add the Piwik site ID.
pl_PL: Użyj placeholdera {ID}, aby dodać ID strony Piwika.

en: Use this tracking code to not reveal the Piwik server URL.
pl_PL: Użyj tego kodu śledzenia, aby nie ujawniać adresu URL serwera Piwika.

en: User ID Tracking
pl_PL: Śledzenie ID Użytkownika

en: Username
pl_PL: Nazwa użytkownika

en: Usually, you do not need to change these settings. If you want to do so, you should know what you do or you got an expert's advice.
pl_PL: W większości przypadków nie musisz zmieniać tych ustawień. Jeśli jednak chcesz musisz być pewny tego co robisz, albo zasięgnąć rady eksperta.

en: Value
pl_PL: Wartość

en: Visitor timeout (seconds)
pl_PL: Timeout odwiedzającego (sekundy)

en: Visitors
pl_PL: Odwiedzający

en: Visits
pl_PL: Odwiedziny

en: WP User ID
pl_PL: ID Użytkownika WP

en: WP-Piwik %s has to be connected to Piwik first. Check the &raquo;Connect to Piwik&laquo; section below.
pl_PL: WP-Piwik %s w pierwszej kolejności musi zostać połączony z Piwikiem. Sprawdź sekcję &raquo;Połącz z Piwik&laquo;

en: WP-Piwik %s is successfully connected to Piwik %s.
pl_PL: WP-Piwik %s jest prawidłowo połączony z Piwik %s.

en: WP-Piwik %s was not able to connect to Piwik using your configuration. Check the &raquo;Connect to Piwik&laquo; section below.
pl_PL: WP-Piwik %s nie mógł połączyć się z Piwikiem używając bieżącej konfiguracji. Sprawdź sekcję &raquo;Połącz z Piwik&laquo;.

en: WP-Piwik %s was not able to connect to Piwik using your configuration. During connection the following error occured: <br /><code>%s</code>
pl_PL: WP-Piwik %s nie mógł połączyć się z Piwikiem używając bieżącej konfiguracji. Podczas próby połączenia wystąpił błąd: </br><code>%s</code>

en: WP-Piwik can automatically add a 404-category to track 404-page-visits.
pl_PL: WP-Piwik może automatycznie dodać katogorię błędu 404, aby rejestrować wyświetlenia strony tego błędu.

en: WP-Piwik display name
pl_PL: Wyświetlana nazwa WP-Piwika

en: WP-Piwik is a WordPress plugin to show a selection of Piwik stats in your WordPress admin dashboard and to add and configure your Piwik tracking code. To use this you will need your own Piwik instance. If you do not already have a Piwik setup, you have two simple options: use either
pl_PL: WP-Piwik jest wtyczką do WordPressa, która wyświetla wybrane statystyki platformy Piwik w kokpicie administratora oraz umożliwia dodanie i skonfigurowanie kodu śledzenia. Jeśli chcesz z niej korzystać, potrzebujesz swojej instancji Piwika. Jeżeli jeszcze jej nie posiadasz, masz dwie opcje: wybierz

en: WP-Piwik requires at least PHP 5.3. You are using the deprecated version %s. Please update PHP to use WP-Piwik.
pl_PL: WP-Piwik wymaga przynajmniej PHP 5.3. Używasz przestarzałej wersji %s. Proszę zaktualizuj PHP, aby używać WP-Piwik.

en: WP-Piwik support forum
pl_PL: forum WP-Piwik

en: WP-Piwik will not add the tracking code. Use this, if you want to add the tracking code to your template files or you use another plugin to add the tracking code.
pl_PL: WP-Piwik nie będzie dodawał kodu śledzenia. Użyj tego, jeśli chcesz dodać swój kod śledzenia do plików motywu lub jeśli wiesz, że inna wtyczka dodaje kod śledzenia.

en: WP-Piwik will use Piwik's standard tracking code.
pl_PL: WP-Piwik będzie używał standardowego kodu śledzenia Piwika.

en: When a user is logged in to WordPress, track their &quot;User ID&quot;. You can select which field from the User's profile is tracked as the &quot;User ID&quot;. When enabled, Tracking based on Email Address is recommended.
pl_PL: Kiedy użytkownik jest zalogowany systemie WordPress, śledzi jego &quot;ID Użytkownika&quot;. Możesz wybrać, które pole z profilu Użytkownika ma być śledzone jako &quot;ID Użytkownika&quot;. Jeśli wybierzesz tę opcję, zalecane jest Śledzenia na podstawie Adresu Email.

en: Yesterday
pl_PL: Wczoraj

en: You are running WordPress %s.
pl_PL: Używasz WordPress %s.

en: You are running a WordPress %s blog network (WPMU). WP-Piwik will handle your sites as different websites.
pl_PL: Używasz sieci witryn WordPress %s (WPMU). WP-Piwik będzie obsługiwać każdą stronę osobno.

en: You can choose between four tracking code modes:
pl_PL: Możesz wybrać pomiędzy czterema trybami kodu śledzenia:

en: You can choose between three connection methods:
pl_PL: Możesz wybrać pomiędzy trzema sposobami połączenia:

en: You can choose this tracking code, to deliver a minified proxy code and to avoid using the files called piwik.js or piwik.php.
pl_PL: Możesz wybrać ten kod śledzenia, aby dostarczyć zoptymalizowany kod proxy unikając użycia plików piwik.js lub piwik.php.

en: You can limit the cookie lifetime to avoid tracking your users over a longer period as necessary.
pl_PL: Możesz ograniczyć czas życia ciasteczka, aby uniknąć śledzenia swoich użytkowników przez dłuższy czas niż jest to konieczne.

en: allow_url_fopen is
pl_PL: allow_url_fopen jest

en: available
pl_PL: dostępny

en: cURL is
pl_PL: cURL jest

en: current month
pl_PL: bieżący miesiąc

en: current week
pl_PL: bieżący tydzień

en: empty
pl_PL: pusty

en: enabled
pl_PL: aktywny

en: for your translation work
pl_PL: za Waszą pracę nad tłumaczeniami

en: is used.
pl_PL: w użyciu.

en: last 30 days
pl_PL: ostatnie 30 dni

en: last month
pl_PL: poprzedni miesiąc

en: last week
pl_PL: poprzedni tydzień

en: not
pl_PL: nie

en: not recommended
pl_PL: niezalecany

en: or
pl_PL: lub

en: realpath() returns false
pl_PL: realpatch() zwraca false

en: site
pl_PL: strona

en: sites
pl_PL: strony

en: the Piwik team itself
pl_PL: zespołowi platformy Piwik

en: today
pl_PL: dzisiaj

en: week
pl_PL: tydzień

en: yesterday
pl_PL: wczoraj
