WP-Piwik - en to nl_NL translation catalogue (225 entries)

en:  Show a &quot;custom variables&quot; edit box on post edit page.
nl_NL: Toon de  &quot;eigen variables&quot; bewerkings vak op de post bewerkings pagina.

en: %s %s installed.
nl_NL: %s %s geïnstalleerd

en: %s updated to %s.
nl_NL: %s geüpdatet naar%s.

en: , and all people flattering this
nl_NL: , en alle mensen die dit flatteren

en: Actions
nl_NL: Acties

en: Add &lt;noscript&gt;
nl_NL: Voeg &lt;noscript&gt; toe.

en: Add data-cfasync=false
nl_NL: Voeg data-cfasync=false toe

en: Add file extensions for download tracking, divided by a vertical bar (&#124;).
nl_NL: Voeg bestandsextensies toe om bij te houden als download, gescheiden door een verticale streep (&#124;).

en: Add new file types for download tracking
nl_NL: Voeg nieuw bestandstypes toe om als download bij te houden

en: Add rec parameter to noscript code
nl_NL: Voeg de rec parameter toen aan je noscript code

en: Add tracking code
nl_NL: Voeg tracking code toe.

en: Adds *.-prefix to cookie domain.
nl_NL: Voeg *.-prefix toe aan cookie domein.

en: Adds *.-prefix to tracked domain.
nl_NL: Voegt *.-prefix toe aan bijgehouden domein.

en: Adds the &lt;noscript&gt; code to your footer.
nl_NL: Voegt de &lt;noscript&gt; code toe aan je footer.

en: An error occured
nl_NL: Een fout is opgetreden

en: Are you sure you want to clear all settings?
nl_NL: Weet je zeker dat je alle instellingen wilt verwijderen?

en: Bounce count
nl_NL: Aantal weigeringen

en: Cache API calls, which not contain today's values, for a week.
nl_NL: Cache API oproepen, die de waarden van vandaag niet bevatten, een week bij.

en: Cache cleared.
nl_NL: Cache leeggemaakt

en: Changes saved.
nl_NL: Wijzigingen bewaard.

en: Cheatin&#8217; uh?
nl_NL: Ben je aan &#8217;t zeuren?

en: Check this to automatically choose your blog from your Piwik sites by URL. If your blog is not added to Piwik yet, WP-Piwik will add a new site.
nl_NL: Vink dit aan om automatisch je blog te kiezen van je Piwik sites door gebruik te maken van de url. Indien je blog not niet is toegevoegd aan Piwik, zal WP-Piwik een nieuwe site aanmaken.

en: Choose if you want to explicitly force Piwik to use HTTP or HTTPS. Does not work with a CDN URL.
nl_NL: Kies dit indien je expliciet vereist dat Piwik HTTP of HTTPS gebruikt. Dit werkt niet met een CDN URL.

en: Choose if you want to get an update notice if WP-Piwik is updated.
nl_NL: kies dit indien je een update notificatie wilt ontvangen indien WP-Piwik is geüpdatet.

en: Choose this, if your self-hosted Piwik and WordPress are running on the same machine and you know the full server path to your Piwik instance.
nl_NL: Kies dit, indien je zelf gehoste Piwik en Wordpress installatie op dezelfde machine draaien, en je het volledig pad weet naar je Piwik installatie.

en: Choose user roles allowed to see the statistics page.
nl_NL: Kies de gebruikersrollen die toegelaten zijn om de statistieken pagina te bekijken.

en: Choose users by user role you do <strong>not</strong> want to track.
nl_NL: Selecteer gebruikers op basis van het gebruikersniveau die je <strong>niet</ strong> wilt bijhouden.

en: Choose whether the JavaScript code is added to the footer or the header.
nl_NL: Kies of de javascript code wordt toegevoegd aan de header of de footer.

en: Class Piwik\API\Request does not exists.
nl_NL: De klasse Piwik\API\Request bestaat niet.

en: Class Piwik\FrontController does not exists.
nl_NL: De klasse Piwik\FrontController bestaat niet.

en: Clear cache
nl_NL: Cache leegmaken

en: Configure WP-Piwik
nl_NL: Configureer WP-Piwik

en: Connect to Piwik
nl_NL: Verbind met Piwik

en: Connection timeout
nl_NL: Connectie tiimeout

en: Could not resolve
nl_NL: Kon niet terugvinden

en: Countries
nl_NL: Landen

en: Country
nl_NL: Land

en: Credits
nl_NL: Dank aan

en: Current month
nl_NL: Huidige maand

en: Current week
nl_NL: Huidige week

en: Currently shown stats:
nl_NL: Momenteel weergegeven statistieken:

en: Dashboard graph
nl_NL: Dashboard grafiek

en: Dashboard overview
nl_NL: Dashboard overzicht

en: Date
nl_NL: Datum

en: Default date shown on statistics page.
nl_NL: Standaard datum die wordt weergegeven op statistieken pagina.

en: Default tracking
nl_NL: Standaard tracking.

en: Define a specific user agent
nl_NL: Definieer een specifieke user agent

en: Determined Piwik base URL is
nl_NL: De vastgestelde Piwik root URL is

en: Determined site
nl_NL: Vastgestelde site

en: Disable SSL peer verification
nl_NL: Schakel SSL peer verificatie uit

en: Disable all tracking cookies for a visitor.
nl_NL: Schakel alle tracking cookies uit voor een bezoeker.

en: Disable cookies
nl_NL: Schakel cookies uit.

en: Disable time limit
nl_NL: Schakel tijdslimiet uit

en: Disabled
nl_NL: Uitgeschakeld

en: Disabled (WP-Piwik will not connect to Piwik)
nl_NL: Uitgeschakeld (WP-Piwik zal niet verbinden met Piwik)

en: Disabled (default)
nl_NL: Uitgeschakeld (standaard)

en: Disabled in proxy mode.
nl_NL: Uitgeschakeld in proxy mode.

en: Display SEO ranking data on statistics page.
nl_NL: Toon SEO rangschikking's data op statistieken pagina.

en: Display a last 30 days visitor graph on WordPress' toolbar.
nl_NL: Toon de bezoekersgrafiek voor de laatste 30 dagen op de WordPress toolbar.

en: Display a shortcut to Piwik itself.
nl_NL: Toon een shortcut van Piwik naar zichzelf.

en: Display stats to
nl_NL: Toon statistieken aan

en: Do not count subdomains as outlink
nl_NL: Tel subdomeinen niet als uitgaande link

en: Donate
nl_NL: Doneer

en: Either allow_url_fopen has to be enabled <em>or</em> cURL has to be available:
nl_NL: Ofwel moet allow_url_open ingeschakeld zijn <em>of</em> cURL moet beschikbaar zijn:

en: Email Address
nl_NL: E-mailadres

en: Enable Tracking
nl_NL: Schakel tracking in.

en: Enable WP-Piwik dashboard widget &quot;Graph&quot;.
nl_NL: Schakel de WP-Piwik dashboard widget &quot;Grafiek&quot; in.

en: Enable WP-Piwik dashboard widget &quot;Overview&quot;.
nl_NL: Schakel de WP-Piwik dashboard widget &quot;Overzicht&quot; in.

en: Enable WP-Piwik dashboard widget &quot;SEO&quot;.
nl_NL: Schakel WP-Piwik dashboard widget &quot;SEO&quot; in.

en: Enable cache
nl_NL: Schakel cache in

en: Enable content tracking
nl_NL: Schakel content tracking in.

en: Enable heartbeat timer
nl_NL: Schakel heartbeat timer in

en: Enable shortcodes
nl_NL: Schakel shortcodes in

en: Enable shortcodes in post or page content.
nl_NL: Schakel shortcodes in voor de inhoud van posts en reacties.

en: Enable to track posts in feeds via tracking pixel.
nl_NL: Hou posts bij in feeds via een tracking pixel.

en: Enable tracking for visitors without JavaScript (not recommended).
nl_NL: Hou ook de bezoeken bij voor bezoekers zonder javascript (niet aanbevolen).

en: Enter manually
nl_NL: Voer manueel in.

en: Enter the file path to your Piwik instance, e.g. /var/www/piwik/.
nl_NL: Geef het bestandspad opnaar je Piwik installatie, bijv. /var/www/piwik/.

en: Enter your Piwik URL. This is the same URL you use to access your Piwik instance, e.g. http://www.example.com/piwik/.
nl_NL: Geef je Piwik URL in. Dit is dezelfde URL die je gebruikt om Piwik te gebruiken, bijv. http://www.example.com/piwik/.

en: Enter your Piwik auth token here. It is an alphanumerical code like 0a1b2c34d56e78901fa2bc3d45678efa.
nl_NL: Geef je Piwik auth token hier in. Het is een alfanumerieke code zoals 0a1b2c34d56e78901fa2bc3d45678efa.

en: Expert Settings
nl_NL: Expert instellingen

en: Footer
nl_NL: Voettekst

en: Force Piwik to use a specific protocol
nl_NL: Vereis dat Piwik een specifiek protocol gebruikt.

en: HTTP connection via
nl_NL: HTTP connectie via:

en: HTTP method
nl_NL: HTTP methode

en: Header
nl_NL: Koptekst

en: If you like WP-Piwik, you can support its development by a donation:
nl_NL: Als je WP-Piwik geveldig vindt, dan kan je de ontwikkeling ondersteunen via een donatie.

en: Important
nl_NL: Belangrijk

en: JavaScript code position
nl_NL: Javascript code positie

en: Keyword: post name.
nl_NL: Sleutelwoord: post naam.

en: Last 30 days
nl_NL: Laatste 30 dagen

en: Last month
nl_NL: Vorige maand

en: Last week
nl_NL: Vorige week

en: Latest support threads on WordPress.org
nl_NL: Laatste forumtopics op WordPress.org

en: Limit cookie lifetime
nl_NL: Beperk cookie levensduur

en: Max. generation time
nl_NL: Max. genereer tijd

en: Max. page views in one visit
nl_NL: Max. Pageviews/Bezoek

en: Min. generation time
nl_NL: Min. genereer tijd

en: More information
nl_NL: Meer informatie

en: My Amazon.de wishlist
nl_NL: Mijn Amazon.de wenslijst

en: Name
nl_NL: Naam

en: Next you should connect to Piwik
nl_NL: Vervolgens zou je moeten verbinden met Piwik

en: No data available.
nl_NL: Geen data beschikbaar

en: No site configured yet.
nl_NL: Nog geen site geconfigureerd

en: Operation System
nl_NL: Besturingssysteem

en: Operation System Details
nl_NL: Besturingssysteem Details

en: Operation Systems
nl_NL: Besturingssystemen

en: Others
nl_NL: Andere

en: Overview
nl_NL: Overzicht

en: Page
nl_NL: Pagina

en: Page Views
nl_NL: Pagina weergaves

en: Page views
nl_NL: Pageviews

en: Pages
nl_NL: Pagina's

en: Percent
nl_NL: Procent

en: Piwik Custom Variables
nl_NL: Piwik Custom variabelen

en: Piwik Statistics
nl_NL: Piwik Statistieken

en: Piwik default date
nl_NL: Piwik standaard datum

en: Piwik error
nl_NL: Piwik Fout

en: Piwik path
nl_NL: Piwik pad

en: Piwik shortcut
nl_NL: Piwik snelkoppeling

en: Please don't forget to vote the compatibility at the
nl_NL: Vergeet niet de comptabiliteit te beoordelen aan de

en: Please validate your configuration
nl_NL: Gelieve je configuratie goed te keuren

en: Plugin name shown in WordPress.
nl_NL: Plugin naam die wordt weergegeven in WordPress.

en: RSS feed campaign
nl_NL: RSS feed campagne

en: Referral timeout (seconds)
nl_NL: Herkomst timeout (in seconden)

en: Referrers
nl_NL: Herkomst

en: Reload
nl_NL: Herlaad

en: Requests
nl_NL: Verzoeken

en: Reset WP-Piwik
nl_NL: WP-Piwik resetten

en: Resolution
nl_NL: Resolutie

en: Resolutions
nl_NL: Resoluties

en: Run testscript
nl_NL: Voer testscript uit

en: See %sPiwik FAQ%s.
nl_NL: Zie de %sPiwik FAQ%s.

en: See %sPiwik documentation%s.
nl_NL: Zie %sPiwik documentatie%s.

en: See %sWP-Piwik FAQ%s.
nl_NL: Zie %WP-Piwik FAQ%s.

en: See %sreadme file%s.
nl_NL: Toon %sleesmij bestand%s.

en: Select site
nl_NL: Selecteer site

en: Self-hosted (HTTP API, default)
nl_NL: Lokale installatie (HTTP API, standaard)

en: Self-hosted (PHP API)
nl_NL: Zelf gehost (PHP-API)

en: Session timeout (seconds)
nl_NL: Sessie timeout (in seconden)

en: Set custom variables for a page view
nl_NL: Zet eigen variabelen voor een pagina weergave

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Settings cleared (except connection settings).
nl_NL: Instellingen opgeschoond (uitgezonderd connectie instellingen).

en: Shortcut
nl_NL: Snelkoppeling

en: Show SEO data
nl_NL: Toon SEO data

en: Show Statistics
nl_NL: Toon statistieken.

en: Show always if WP-Piwik is updated
nl_NL: Laat altijd zien wanneer WP-Piwik is bijgewerkt

en: Show custom variables box
nl_NL: Toon eigen variabelen box

en: Show graph on WordPress Toolbar
nl_NL: Toon grafiek op de WordPress Toolbar

en: Show only if WP-Piwik is updated and settings were changed
nl_NL: Toon enkel indien WP-Piwik is geüpdatet en instellingen werden aangepast

en: Show per post stats
nl_NL: Toon per post statistieken

en: Show stats about single posts at the post edit admin page.
nl_NL: Toon statistieken over enkele posts op de Post bewerking admin pagina.

en: Site Search
nl_NL: Site zoekopdrachten

en: Site not created yet.
nl_NL: Site is nog niet aangemaakt

en: Sitebrowser
nl_NL: Site verkenner

en: Slow!
nl_NL: Traag!

en: Specific user agent
nl_NL: Specifieke user agent

en: Statistics
nl_NL: Statistieken

en: Support
nl_NL: Ondersteuning.

en: Thank you very much
nl_NL: Heel erg bedankt

en: Thank you very much for your donation
nl_NL: Heel erg bedankt voor je donatie

en: Thank you very much, all users who send me mails containing criticism, commendation, feature requests and bug reports! You help me to make WP-Piwik much better.
nl_NL: Heel erg bedankt aan alle gebruikers die mij mails sturen met kritiek, commentaar, verzoeken voor nieuwe functies en bug rapporten! Je helpt mee om WP-Piwik zoveel beter te maken.

en: Thanks for using WP-Piwik!
nl_NL: Bedankt om WP-Piwik te gebruiken!

en: The best place to get help:
nl_NL: De beste plaats om hulp te krijgen:

en: This is the default option for a self-hosted Piwik and should work for most configurations. WP-Piwik will connect to Piwik using http(s).
nl_NL: Dit is de standaard optie voor een zelf gehoste Piwik installatie en zou moeten werken voor de meeste configuraties. WP-Piwik zal verbinden met Piwik via http(s).

en: Time/visit
nl_NL: Tijd/bezoek

en: Title
nl_NL: Titel

en: Today
nl_NL: Vandaag

en: Tools
nl_NL: Gereedschap

en: Total time spent
nl_NL: Totale tijd gespendeerd

en: Track 404
nl_NL: Hou 404 pagina's bij.

en: Track RSS feed links as campaign
nl_NL: Hou RSS feed links bij als campagnes

en: Track RSS feeds
nl_NL: Hou RSS feeds bij

en: Track admin pages
nl_NL: Hou admin pagina's bij

en: Track all content blocks
nl_NL: Hou alle content blokken bij

en: Track only visible content blocks
nl_NL: Hou alleen zichtbare content blokken bij

en: Track search
nl_NL: Hou zoekopdrachten bij.

en: Track subdomains in the same website
nl_NL: Hou subdomeinen bij onder dezelfde website

en: Unique
nl_NL: Uniek

en: Unique visitors
nl_NL: Unieke bezoekers

en: Update notice
nl_NL: Werk kennisgeving bij

en: Use Piwik's advanced Site Search Analytics feature.
nl_NL: Gebruik Piwik's geavanceerde 'Site zoeken' analyse functies

en: Use js/index.php
nl_NL: Gebruik js/index.php

en: Use proxy script
nl_NL: Gebruik proxy script

en: Use set_time_limit(0) if stats page causes a time out.
nl_NL: Gebruik set_time_limit(0) indien de statistieken pagina een timeout retourneert.

en: Use the PHP default user agent
nl_NL: Gebruik PHP's standaard user agent

en: Use the placeholder {ID} to add the Piwik site ID.
nl_NL: Gebruik de vervangbare {ID} om de Piwik site ID toe te voegen.

en: Use this tracking code to not reveal the Piwik server URL.
nl_NL: Gebruik deze tracking code om de Piwik Server URL niet zichtbaar te maken.

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Value
nl_NL: Waarde

en: Visitor timeout (seconds)
nl_NL: Bezoekers timeout (in seconden)

en: Visitors
nl_NL: Bezoekers

en: Visits
nl_NL: Bezoeken

en: WP User ID
nl_NL: WP gebruiker ID

en: WP-Piwik %s has to be connected to Piwik first. Check the &raquo;Connect to Piwik&laquo; section below.
nl_NL: WP-Piwik %s moet eerst verbonden zijn met Piwik. Controleer de &raquo;Verbind met Piwik&laquo; sectie hieronder.

en: WP-Piwik %s is successfully connected to Piwik %s.
nl_NL: WP-Piwik %s is succesvol geconnecteerd  met piwik %s.

en: WP-Piwik %s was not able to connect to Piwik using your configuration. Check the &raquo;Connect to Piwik&laquo; section below.
nl_NL: WP-Piwik %s kon niet verbinden met Piwik via je opgegeven configuratie. Controleer de &raquo;Verbind met Piwik&laquo; sectie hieronder.

en: WP-Piwik can automatically add a 404-category to track 404-page-visits.
nl_NL: WP-Piwik kan automatisch een 404-categorie toevoegen om 404 pagina bezoeken bij te houden.

en: WP-Piwik display name
nl_NL: WP-Piwik weergegeven naam

en: WP-Piwik is a WordPress plugin to show a selection of Piwik stats in your WordPress admin dashboard and to add and configure your Piwik tracking code. To use this you will need your own Piwik instance. If you do not already have a Piwik setup, you have two simple options: use either
nl_NL: WP-Piwik is een WordPress plugin om een gedeelte van je Piwik statistieken weer te geven in je WordPress beheer paneel en om je Piwik tracking code toe te voegen en te configureren. Om dit te kunnen gebruiken moet je je eigen Piwik instantie gebruik. Indien je Piwik nog niet hebt geïnstalleerd, heb je 2 eenvoudige mogelijkheden: gebruik ofwel

en: WP-Piwik requires at least PHP 5.3. You are using the deprecated version %s. Please update PHP to use WP-Piwik.
nl_NL: WP-Piwik vereist ten minste PHP 5.3. Momenteel gebruik je de verouderde versie %s. Gelieve PHP te updaten om van WP-Piwik gebruik te maken.

en: WP-Piwik will use Piwik's standard tracking code.
nl_NL: WP-Piwik gebruikt Piwik's standaard tracking code.

en: Yesterday
nl_NL: Gisteren

en: You are running WordPress %s.
nl_NL: Je gebruikt Wordpress %s.

en: You are running a WordPress %s blog network (WPMU). WP-Piwik will handle your sites as different websites.
nl_NL: Je draait een Wordpress %s blog netwerk (WPMU). WP-Piwik zal je sites behandelen als verschillende websites.

en: You can choose between four tracking code modes:
nl_NL: Je kunt kiezen tussen vier tracking code modes:

en: You can choose between three connection methods:
nl_NL: Je kunt kiezen tussen 3 connectie methoden:

en: You can limit the cookie lifetime to avoid tracking your users over a longer period as necessary.
nl_NL: Je kunt de levensduur van de cookie beperken, om te vermijden dat je je gebruikers over een langere periode volgt dan nodig.

en: available
nl_NL: beschikbaar

en: current month
nl_NL: Deze maand

en: current week
nl_NL: Deze week

en: empty
nl_NL: Leeg

en: enabled
nl_NL: ingeschakeld

en: for your translation work
nl_NL: Voor al het werk in de vertalingen

en: is used.
nl_NL: is gebruikt

en: last 30 days
nl_NL: Laatste 30 dagen

en: last month
nl_NL: Afgelopen maand

en: last week
nl_NL: Afgelopen week

en: not
nl_NL: niet

en: not recommended
nl_NL: Niet aanbevolen

en: or
nl_NL: of

en: realpath() returns false
nl_NL: realpath() retourneert false

en: the Piwik team itself
nl_NL: Het piwik team zelf

en: today
nl_NL: Vandaag

en: yesterday
nl_NL: Gisteren
